1. Merhaba ! Kadınların kurduğu ve yönettiği tek Kadın Sitesi Kadınlar Forumu'na Hoşgeldiniz ...
    Forumumuz ücretsizdir.Kadınlar için geniş bir bilgi ağı oluşturmaya çalıştığımız forum sitemize katılmak için Keyifli forumlar dileriz
  2. Merhaba Sevgili Ziyaretçimiz ...
    annelervekuzular.com ile kadinlarforumu.com sitelerimizin veritabanı birleşiminden kaynaklı olarak, konu içerikleri ve fotoğraflar arasındaki uyumsuzluk için özür dileriz.Kısa sürede bu sorunu çözmek için uğraş verdiğimizi bildirir,keyifli gezintiler dileriz.

Glıss saç şampuanı ve sıvı saç kremi

Konusu 'Şampuanlar-Kremler-Saç Bakım Ürünleri' forumundadır ve kül kedisi tarafından 23 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. kül kedisi

kül kedisi Üye

Beğenileri:
    438
    Yer:
    istanbul
    Herkese merhabalar,
    Glıss Şampuan ; benim en büyük kurtuluşum oldu diyebilirim.Şampuanın en önemli özelliği içerisinde silikon barındırmaması.O yüzden bu markadan zevkle bahsedeceğim sizlere ;

images. imagesCAPEDJ5D. imagesCAZ2B26Y.
    Ürün üzerinde yazdığı gibi saçlara ışıltı veriyor.Hem çok güzel kokusu var hem de fiyatı oldukça uygun.Dikkat etmeniz gereken tek şey,saç tipinize uygun olanı seçmek -krpk Saçlarınız boyalıysa eğer,diğer özelliklere hiç bakmadan mutlaka boyalı saçlar için olanınından kullanmanızı tavsiye ederim.Benim saçlarımda çok büyük bir fark yarattı diyebilirim.Saçlarım çok mattı . %150 ışıltı vereninden ve saçlarım boyalı olduğu için, boyalı saçlar için olanından kullamıştım.Çevremdekiler bile saçlarına ne yaptın sen diye sormaya başladı :) Saç tipinize göre 9 farklı seçeneğinden biri mutlaka size göredir ;)

Gelelim sıvı saç kremine;
    imagesCA7VP0HY.
    Saç kremlerini oldum olası sevmem!..Fakat saçlarım kuru olduğu için mecbur kullanıyorum.Elime döktüğümde verdiği o yapışkanlık hissi ve saçta dağılmaması beni deli ederdi. Fakat Glıss Sıvı Saç Kremi'nde böyle bir sorun yok çünkü sprey şeklinde çok rahat kullanabileceğiniz bir ürün.Saçları yapıştırmıyor ve ağırlaştırmıyor.Benden tam not aldı açıkcası.
    gliss.com.tr buradan ürünleri inceleyebilir ve size en uygunu hangisi bakabilirsiniz.
    Perspektif bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş